BURADASINIZ: Ana Sayfa » HABERLER

  • Marmara Sosyete Pazarı Açıldı

    560 izlenme

E5 yolu üzerinde bulunan Gebze Mobilyacılar Çarşısı’nın üst katında 7 bin metre kare kapalı alan içerisinde kurulan Marmara Sosyete Pazarı açıldı.
Konuyla alakalı tanıtım ve çalışmalarla ilgili bilgiler aktaran Gebze Mobilyacılar Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Ayaydın, yeni açılan sosyete pazarı için bu sabah özel bir basın toplantısı düzenledi. Bir çok ünlü markayı uygun fiyata vatandaşlarla buluşturacak olan Marmara Sosyete Pazarı, salgın süreci sebebiyle daha önce ertelenen açılışını kısa süre önce gerçekleştirdi.
Yapılan tanıtım programında konuşan Ayaydın, “Her zaman önce hizmet anlayışını benimsedik. Para değil hizmeti tercih ettik. Bu kapsamda şimdi de Marmara Sosyete Pazarını açtık. Burada kaliteli ürünler uygun fiyatlarla vatandaşımızla olacak” dedi.
Ayaydın ayrıca “10 gündür faaliyetteyiz. Ocak ayında açılış yapacaktık ancak dünyayı etkisi altına alan bir salgın süreci yaşadık. Burada bunu ifade edeyim, Gebze Mobilyacılar Çarşısında ve Marmara Sosyete Pazarında tüm dezenfekten çalışmaları yapılıyor ve yapılmaya devam ediyor. Müşterilerimizin maske ihtiyaçları karşılanıyor, ateşleri ölçülüyor, sosyal mesafeye dikkat ediliyor. Elbette para kazanmayı amaçlıyoruz ancak hayatta insan sağlığından daha önemli bir şey yok” dedi.
Kar maliyetini en aza çekerek birçok ünlü markayı uygun fiyatlarla halkla buluşturan Marmara Sosyete Pazarında giyimden züccaciyeye, ayakkabıdan çantaya, bijuteriden spor giyime, ev tekstilinden beyaz eşyaya kadar binlerce çeşit ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Gebze e5 yanyol üzerinde yer alan Marmara Sosyete Pazarı açılışa özel %50’ye varan indirim fırsatları ile müşterilerini karşılıyor
 
Bu sitenin alt yapısında Santral.TV kullanılmaktadır.
Yasal Uyarı: Sitede yer alan herhangi bir içerik veya imaj BATI YAKASI TV izni olmadan, kesinlikle kopyalanamaz.